Online Yapı Marketiniz
Telefonla Sipariş 0542 153 29 30
Yardım

Sitemizde üyeliksiz alışveriş seçeneği mevcuttur. Sistem siparişte fatura ve sevk bilgilerinizi sizden ister ve mail adresinizi kullanıcı adı yaparak otomatik kayıt oluşturur. Bir sonraki ziyaretlerinizde, dilediğiniz zaman aynı mail adresine şifre alıp eski sipariş bilgileriniz ile zahmetsizce üyelik aktivasyonu yapabilirsiniz.

Üye olmadan yaptığınız siparişlerde sipariş takibi için sitemizin en alt menülerinde bulunan "HİZMETLER" başlığı altındaki "Sipariş Takibi" 'ne tıklayınız. Üye olmadan verilen siparişlerde, sipariş takibi için mail adresinizi ve mailinize gelen sipariş numaranızı girmeniz zorunludur. Siparişiniz kargoya verildikten sonra, mail adresinize kargo takip numarası otomatik olarak gönderilir, kargo takibini de bu numara ile ilgili kargonun sayfasından sorgulayabilirsiniz.

Henüz kargoya teslim edilmemiş mevcut siparişlerinize ek ödeme yaparak ürün ekletebilir, ilave kargo ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Hesabım menüsünden, "Cari İşlemler" bölümüne tıklayarak ilgili ödemeyi taksit olanaklarını da kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et