Online Yapı Marketiniz
Telefonla Sipariş 0542 153 29 30
İade Politikası

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde nalburtek.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli” ödemezsiniz.
 
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
 
İADE EDİLECEK MALLARIN FATURASI İLE BİRLİKTE GÖNDERİLMESİ ŞARTTIR. Eğer faturanız kurumsal bir kimlik üzerine kesilmiş ise, iade faturası düzenlemeniz gerekmektedir.
 
İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;
Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen mallar, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar, niteliği itibarıyla tek kullanımlık mallar, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar için cayma hakkı kullanılamaz.
 
İade edilecek malların; ambalajının tekrar satılabilir halde olması, kullanılmamış, zarar görmemiş ve bozulmamış olması gerekir.
 
Ürünlerin bedeli, iade veya iptal işleminizden sonraki 7 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et